Kamera pergjimi spiune forme stilolapsi

3,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: kk-32

Stilolapsi ne dukje normale eshte nje  kamer e thjeshte dhe e fshehte  per t’u perdorur dhe askush nuk e ve re qe kemi te  bejme me nje kamer.

Realizon video ne HD dhe regjistrim audio me cilesi mjafton ti instaloni nje karte memorie.

Prova te pakundershtueshme apo supriza te kendshme vetem nepermjet ketij stilolapsi.

Bateria punon deri ne dy ore regjistrim te vazhdueshem.Ja sesi mund ta perdorni shihni videon.

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Petro

    2 kamera stilolaps

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Kamera pergjimi spiune forme stilolapsi

Kamera pergjimi spiune forme stilolapsi

3,490 L

Add to Cart