Përshkrim

Stilues flokesh

Marka Bomann

Modeli: CB 856

Perdoret per floke me onde dhe kacurrela

Vjen ne formen e nje kreheri me furce rrotulluese per stilim sa me te thjeshte

2 nivele shpejtesise

Fuqia 300 W

Tensioni: 230 V, 50 Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilues Flokesh Bomann CB 856”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products