Streçe Jeans Slim’n Lift

490 L1,190 L (-59%)

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: KK-39

Nder produktet me te kerkuara kete sezon streçet Jeans Caresse jane veshja e preferuar per format perfekte. Nuk keni nevoje te lodheni me xhinsat qe kane kopsa e zinxhire dhe qe ju shterngojne.

Slim Jeans Caresse kane tekonologjine Slimflex me te cilen ju dukeni shume me terheqese se me cdo strece te zakonshme. Per me teper te gjithe do mendojne se ju keni veshur xhinsa. Me butesine dhe ngrohtesine e pushit brenda ju do ndjeheni rehat cdo dite.

Të disponueshme në 3 masa: S/M; L/XL; XXL

Nese merrni 3 pale i perfitoni per 1490 Lek.

Masa

Small/Medium

Large/XLarge

XXLarge

Beli

60 cm -76 cm

66 cm – 82 cm

72 cm – 88 cm

Gjatësia

90 cm

92 cm

94 cm

Be the first to review “Streçe Jeans Slim’n Lift”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Streçe Jeans Slim'n Lift

Streçe Jeans Slim'n Lift

490 L1,190 L (-59%)