Super ngjitesi per Plasaritje

990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi; K203-40

 Super ngjitësi që ndalon çdo plasaritje
 Mur, dru, plastikë, metalik ai përdoret kudo
 Rezistent ndaj nxehtësisë dhe ujit
 Materiali: përbërje alumini dhe adezivi
 Përmasat: 5cm x 5 m
1 Cope e perfitoni  Për vetëm 990 Lekë
2 Cope i perfitoni per 1,490 Leke
Be the first to review “Super ngjitesi per Plasaritje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Super ngjitesi per Plasaritje

Super ngjitesi per Plasaritje