Super Oferta e Shën Valentinit 10n1

7,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

Një paketë e madhe me 10 produkte kozmetike me rastin e Shen Valentinit

 • Organizues Kozmetike
 • Maske Pastrimi
 • Kolagjen 24k Gold
 • Set Parfumesh 3ne1
 • Set Furcash 11 cope
 • Buzekuq i Holle
 • Pasqyre LED
 • Sfungjer Beauty Blender
 • Pakete Konturesh
 • Paletë për Sytë

Merrni të gjitha këto produkte sebashku dhe kurseni 4800 Lek me këtë paketë mahnitëse.
Gjithashtu edhe transportin e perfitoni FALAS.

Oferta eshte e vlefshme deri ne daten 13 Shkurt.

Kodi: SV-10ne1 Kategoritë: , ,

ShoppingTV ju sjell kete super oferte me produkte kozmetike te perzgjedhura me kujdes.

Eshte dhurata me e mire qe mund ti beni partneres tuaj per kete Shen Valentin.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Super Oferta e Shën Valentinit 10n1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Super Oferta e Shën Valentinit 10n1