Syze Virtuale 3D BOX

1,590 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi

Pershkrimi

Syzet virtuale suportojne smartphone 4″ dhe 6″ (madhesia maksimum 163mm x 83mm).

Ju mund te shikoni filmin tuaj te preferuar apo edhe vidio ne youtube ne formatin 3D dhe 360 grade.

Tani per te gjithe ju, ne “Apple Store” dhe “Google Play” mund te gjeni mbi 1000 “VR Games” ne kombinim me syzet cdo gje do te duket magjike.

Menyra e perdorimit shume e lehte:

  1. Hapeni vidion ne telefonin tuaj.
  2. Pozicionojeni ne vendin e tij telefonin.
  3. Mbylleni kapakun e syzeve.
  4. Shijoni magjine qe ju fal 3D BOX!

Reviews (0)

Be the first to review “Syze Virtuale 3D BOX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.