Përshkrim

Syzet virtuale suportojne smartphone 4″ dhe 6″ (madhesia maksimum 163mm x 83mm).

Ju mund te shikoni filmin tuaj te preferuar apo edhe vidio ne youtube ne formatin 3D dhe 360 grade.

Tani per te gjithe ju, ne “Apple Store” dhe “Google Play” mund te gjeni mbi 1000 “VR Games” ne kombinim me syzet cdo gje do te duket magjike.

Menyra e perdorimit shume e lehte:

  1. Hapeni vidion ne telefonin tuaj.
  2. Pozicionojeni ne vendin e tij telefonin.
  3. Mbylleni kapakun e syzeve.
  4. Shijoni magjine qe ju fal 3D BOX!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Virtuale 3D BOX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products