Përshkrim

Perdoret per telefonat me një madhësi të ekranit  4.0 – 6.0 inç.

Syze virtuale: ju mund të shkarkoni filma, video , lojra dhe gjithcka qe deshironi dhe mund te shihni ne formatin 3D

 Permasat: 170mm x 105mm x 125mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze virtuale Remax RT-V01”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products