Përshkrim

Tabaka per shkrirjen e Mishit

Ne menyre te shpejte dhe te sigurt
Siperfaqe qe nuk ngjit
Shkrirja natyrale e ekspozon mishin ndaj baktereve
Uji i nxehte humbet vlerat ushqyese
Mikrovala i humbet shijen
Kjo eshte zgjidhje e duhur
Permasat : 23*16.5 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tabaka per shkrirjen e Mishit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products