Tabaka per shkrirjen e Mishit

1,290 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K208-5

Tabaka per shkrirjen e Mishit

Ne menyre te shpejte dhe te sigurt
Siperfaqe qe nuk ngjit
Shkrirja natyrale e ekspozon mishin ndaj baktereve
Uji i nxehte humbet vlerat ushqyese
Mikrovala i humbet shijen
Kjo eshte zgjidhje e duhur
Permasat : 23*16.5 cm
Be the first to review “Tabaka per shkrirjen e Mishit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Tabaka per shkrirjen e Mishit

Tabaka per shkrirjen e Mishit

1,290 L

Add to Cart