Përshkrim

Mesoni dhe argetohuni njekohesisht me “Tabele 3D Magic Tad”. Kreativiteti ndihmon ne rritjen e inteligjences tek femijet.
Ju mund te vizatoni cfare te deshironi ne tabelen e e tejdukshme dhe e shikoni ate ne pamjen 3D.

Ne paketim do te gjeni:

  1. Bazen me drite LED
  2. Tabelen e tejdukshme
  3. 3-ngjyra
  4. 3-  vizatime te ndryshme
  5. Fshirese

Tashme vizatimet e femijes tuaj do te marrin nje tjeter kuptim!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tabele 3D Magic Pad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products