Tabele 3D Magic Pad

890 L1,990 L (-55%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: kk-190

Pershkrimi

Mesoni dhe argetohuni njekohesisht me “Tabele 3D Magic Tad”. Kreativiteti ndihmon ne rritjen e inteligjences tek femijet.
Ju mund te vizatoni cfare te deshironi ne tabelen e e tejdukshme dhe e shikoni ate ne pamjen 3D.

Ne paketim do te gjeni:

  1. Bazen me drite LED
  2. Tabelen e tejdukshme
  3. 3-ngjyra
  4. 3-  vizatime te ndryshme
  5. Fshirese

Tashme vizatimet e femijes tuaj do te marrin nje tjeter kuptim!

Reviews (0)

Be the first to review “Tabele 3D Magic Pad”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.