Tabele Magnetike “Teenage Mutant Ninja Turtles”

1,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-145

Tabele me magnet per femije, ku mund te shkruajne dhe te korrigjojne gabimet shume lehte. Sugjerohet per femijet +4 vjec, ndihmon ne kultivimin dhe rritjen e inteligjences tek femijet.

🛑Materiali: plastik
🛑Dimensioni: 30 x 42 cm
🛑I përshtatshëm për fëmijë nga 4 vjeç.

Permbajtja:
✔️1 tabele vizatimi
✔️1 stilolaps
✔️3 forma

Be the first to review “Tabele Magnetike “Teenage Mutant Ninja Turtles””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.36 4.36 rating from 11 reviews

Menuja kryesore

Tabele Magnetike "Teenage Mutant Ninja Turtles"

1,990 L

Add to Cart