Përshkrim

Tablete “Lol Surprise” per femije!

Tableta argetuese ofron muzike, drite dhe tinguj te ndryshem te kafsheve, bebeve etj!

Loder me bateri!

Bateri: AAA (3 cope)!

E rekomandueshme per femije +3 vjec!

Set argetues, edukativ dhe kreativ!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tablet “Lol Surprize””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products