“Tapet per femije” Clementoni

2,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k62-144

Category:

Ky qilim i butë i mbushur është krijuar për të lehtësuar lëvizjet e para të të vegjëlve.
2 sherbime ne 1 produkt. Falë zip-it ajo shndërrohet në një çantë lodrash, me një dorezë praktike për ta marrë atë kudo me vete.
Ne piknik mund ta ulni vogelushin tuaj mbi tapetin e tij te preferuar.
Nderkohe qe ju argetoheni me miqte tuaj vogelushi argetohet me imazhet e tapetit qe do te kthehen ne miqte e tij me te mire.
Stimulon shikimin e femijeve falë personazheve të lezetshëm, argëtues dhe shumëngjyrësh.
Mund të lahet në lavatrice.

Be the first to review ““Tapet per femije” Clementoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

"Tapet per femije" Clementoni

2,990 L

Add to Cart