Tavoline Portative

7,990 L9,990 L (-20%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K151-83

Set tavoline dhe karrige per piknik

Material rezistent dhe i palosshem

Mund ta merrni lehtesisht me vete

Ideale per aktivitete ne natyre

Tavoline per piknik me kater karrige, ideale per fundjavat larg shtepise dhe zhurmave.

Kompakte dhe portative tavolina se bashku me karriget te cilat palosen jane te lehta per tu transportuar dhe per tu marre me vete.

Korniza e tavolines eshte e bere nga material aliazh alumini dhe mbajtesja prej  celiku te pandryshkem, i papershkueshem nga uji.

Set tavoline portabel me strukture me rezistence te larte , e perforcuar me lidhese hekuri per akoma me shume qendrueshmeri .

Dizajn i cili pershtatet me shume raste te ndryshme perdorimi si kamping, festa, piknik, koncerte, plazh apo edhe ne oborrin e shtepise tuaj.

Kater karriget dhe tavolina gjithashtu jane te palosshme dhe mund te mbahen si valixhe me doreze te dyfishte.

E ideuar me minimizimin e peshes per lehtesi ne transportimin e saj.

Zgjidhja e shkelqyer per aktivitete ne natyre si kamping, piknik, apo barbeque me miqte tuaj.

Be the first to review “Tavoline Portative”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

7,990 L9,990 L (-20%)

Add to Cart