Përshkrim

Tavoline portative Mate-II

Zgjidhja e shume problemeve…

Nje tavoline qe te gjithe e deshirojne pasi ze shume pak hapsire ne ambjentin tuaj si dhe eshte multifunksionale:

  • Lartesia e tavolines rregullohet ne 6 nivele,  min dhe max i lartesis 54 x 74 cm
  • Si dhe syprina e tavolines ka 3 kende apo pozicione dhe me permasa 60 x 40 cm
  • Material plastike e forte dhe kembet e tavoline hekur.
  • E lehte per tu montuar dhe palosur.
  • Pesha maksimale qe mban eshte  20 kg.
  • Pastrohet me lehtesi.

Tavolina mund te perdoret per:

Studim- lexim-per te shkruajtur, vizatuar, per te ngrene, si tabaka sherbyese, tavoline per laptop etj..

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tavoline portative Table – Mate II”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products