10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Tavoline Smart Table

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K123-99

Tavoline per mbajtjen e laptopit,tabletit,notebookut tuaj dhe smartphonit tuaj.

Mund te perdoret gjithashtu edhe si tavoline leximi.

Praktike,mund ta perdorni kudo ne shkolle,ne zyre,ne divan,ne shtrat apo edhe ne makine teksa udhetoni.

E lehte dhe e thjeshte ne pordorim,e shoqeruar me manualin e perdorimit.

E pershtatshme per te gjitha llojet e laptopeve.

E ndertuar me material te forte plasitk,shume rezistente.

Mund te mbaje deri 25 KG peshe.

E pajisur me nje fishe usb e cila lidhet me laptopin dhe ndermjet dy  mini freskueseve qe gjenden tek mbajtesja behet e mundur ftohja e laptopit tuaj duke mos lejuar nxehjen e tij gjate procesit te punes.

 

Be the first to review “Tavoline Smart Table”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

2,990 L