Televizor Elektra 43″ SMART

34,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K72-136

Pershkrimi

Televizor 43″ LED SMART i markes Elektra modeli ET-43FHD20S-T2/S2.

TMund te behet lidhja me Wi-Fi dhe lundroni ne internet me televizorin tuaj.

Marresi DVB-T2/C/S2. Me rezolucion Full HD 1920 x 1080.

Me 2 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, TELETEXT, NICAM, PVR, TIMESHIFT, RJ45, VGA, PC AUDIO IN, COAXIA

Sistemi qe perdor eshte Android 8.0,1GB Ram + 8 GB Memorie.

E-share e instaluar ju jep mundesine te trasmetoni imazhe nga smartphoni tuaj ne televizorin tuaj dhe anasjelltas(imazhet e tv tuaj ti shikoni edhe ne smartphone).

Garanci 2 Vite.

Reviews (0)

Be the first to review “Televizor Elektra 43″ SMART”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.