Përshkrim

Mekanizmi rrotullues i tendesdhe frena automatike mundësojnë hapjen dhe mbylljen.

Madhësia e ekranit: 100 “/ 180 x 180 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tende Projektori PSM-100 180 x 180”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products