Përshkrim

Tende projektri dhe Tripod per mbajtjen e tendes

Mekanizmi rrotullues i tendes dhe frena automatike mundësojnë hapjen dhe mbylljen.

Madhësia e ekranit: 96 “/ 172 x 172 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tende Projektori PSM-96 dhe Tripod 172 x 172”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products