10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Tenxhere gatimi Halogen BERGHOFFER First Austria FA-5030-1

7,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: k85-74

Kjo pajisje ju ndihmon te beni ushqimet tuaja shume shpejt dhe ne menyre te shendetshme. Me ane te kesaj pajisje ju gatuani pa vaj dhe ne kohe rekord.

Me te mund te gatuani gjithcka.Halogen Oven i jep mishit ngjyre dhe kore, qarkullon ajrin, pershpejton kohen e gatimit, gatuan ushqimin ne menyre te njetrajtshme. Kjo pajisje e gatuan ushqimin njesoj brenda dhe jashte duke ia rritur edhe aromen natyrale.

Temperatura e gatimit eshte 65 grade celcius deri ne 260 grade celcius.

Te gjitha pjeset perberese jane prej materialit celik qe nuk rrezikojne ndryshkjen.

Ka disa mbajtese te ushqimeve duke ju lehtesuar gatimet tuaja.

Pjekje, tiganisje, skarë, avullore.

Pa nevojën për yndyrë të shtuar

Tava e përshtatshme për pjatalarëse

Kursen deri në 85% energji në krahasim me një furrë konvencionale

Fuqia: 1400W

Tensioni 220-240V / 50Hz

 

Be the first to review “Tenxhere gatimi Halogen BERGHOFFER First Austria FA-5030-1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Tenxhere gatimi Halogen BERGHOFFER First Austria FA-5030-1

7,990 L