10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Tenxhere gatimi multicooker Tefal

11,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K129-4

Gatuani me Tenxheren e gatimit Tefal ne minuta.

Vetem me nje prekje te butonave ne pjesen ballore ju automatikisht caktoni produktin dhe kohen e gatimit.

Mund te gatuani edhe per 24 ore me vone duke caktuar kohen automatike.

Ndan pjesen kockore nga mishi,forcon shijen natyrale te ushqimeve,duke i bere te buta dhe te shijshme.

Ushqimi juaj do te presionohet nga te gjitha anet,nuk do digjet ose mbi gatuhet dhe te humbas vlerat.

Perdoret edhe si mikroval.

Shijoni videot mund te jeni ju ne vendin e tyre.

Be the first to review “Tenxhere gatimi multicooker Tefal”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Tenxhere gatimi multicooker Tefal

11,990 L