Tenxhere Multicooker French Chef 01

4,990 L8,990 L (-44%)

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi: K133-75

 

Tenxhere Multicooker French Chef 01

Qe gatimet tuaja te kene shije.

Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Kapaciteti 6 Litra.

Fuqia: 1000 Watt.

Presioni maksimal: 90kpa

Tasi i gatimit kunder ngjitjes se ushqimit.

Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

Garancia : 12 Muaj

Be the first to review “Tenxhere Multicooker French Chef 01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Tenxhere Multicooker French Chef 01

4,990 L8,990 L (-44%)