Tenxhere Multicooker Hoffman Germany

6,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: k139-161

Qe gatimet tuaja te kene shije, te jene te shendetshme dhe ju te reduktoni kohen tuaj ne kuzhine.

Gatuani cdo gje duke filluar nga supa, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Kapaciteti 6 Litra.

Klasi i konsumimit te energjise: A+++.

Fuqia: 1000 Watt.

Presioni maksimal: 90kpa

Tasi i gatimit kunder ngjitjes se ushqimit.

Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.
Cilesi e garantuar, Prodhim Gjerman!

Be the first to review “Tenxhere Multicooker Hoffman Germany”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Tenxhere Multicooker Hoffman Germany

6,490 L

Add to Cart