Tenxhere Multicooker Kenwood 10ne1

5,990 9,990  (-40%)

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:kk-01

Versioni me i ri i multicooker, Kenwood.

Gatuani shpejt reduktoni kohen, kurseni energji.

Pergatisni ushqime te shendetshme dhe me plot vlera ushqyese.

Percaktoni ushqimin qe do te gatuani dhe me nje prekje te butanave ushqimi pergatitet ne pak minuta.

Kapaku duhet mbyllur qe tenxherja te filloj gatimin, shmangni bllokimin e daljes se ajrit me ushqim, pajisja do te fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit .

Fuqia 900 w

Kapaciteti 6 L

Tensioni 220 V

Frekuenca 50 Hz

Garancia 1 vit.

Be the first to review “Tenxhere Multicooker Kenwood 10ne1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

Tenxhere Multicooker Kenwood 10ne1

5,990 9,990  (-40%)