Tenxhere Multicooker Kenwood

11,000 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:kk-01

Versioni me i ri i multicooker, Kenwood.

Gatuani shpejt reduktoni kohen, kurseni energji.

Pergatisni ushqime te shendetshme dhe me plot vlera ushqyese.

Percaktoni ushqimin qe do te gatuani dhe me nje prekje te butanave ushqimi pergatitet ne pak minuta.

Kapaku duhet mbyllur qe tenxherja te filloj gatimin, shmangni bllokimin e daljes se ajrit me ushqim, pajisja do te fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit .

Fuqia 900 w

Kapaciteti 5 L

Tensioni 220 V

Frekuenca 50 Hz

Garancia 1 vit.

Average Rating

4.67

03
( 3 Reviews )
5 Star
66.67%
4 Star
33.33%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Reviews For This Product

 1. 03

  by Ardian

  Pershendetje a mund te me dergoni nje link per te marr manualin e ketij produkti pasi me ka humbur manuali dhe me duhet patjeter flm ! 🙂

  • by ShoppingTV

   Ju lutem kontaktoni ne +355 69 9593 545 / +355 66 5372 027 per te mare manualin e perdorimit.

 2. 03

  by Sabiola

  pershendetje! Ne qofte se ka mundesi mund te me dergoni nje link per perdorimin e ketij produkti !

  • by shoppadmin

   Ju lutem kontaktoni ne +355 69 9593 545 ose na shkruani ne faqen tone ne facebook qe te ju dergojm manualin e perdorimit.

 3. 03

  by Eva

  Pershendetje doja manualin e perdorimit ju lutem?flm

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Tenxhere Multicooker Kenwood

11,000 L

Add to Cart