Përshkrim

Nje panel me shume komanda, teknologji e perparuar
Funksionet kryesore te tenxheres:
-Kazan 6 liter inox i paster si asnje tenxhere tjeter ne treg
-Ka kapakun per gatim me presion normal
-Ka 1 zgare per perdorime te vecanta
-Librin e recetave ne shqip
-Aksesoret per nje gatim me komod
Kjo tenxhere permban shume opsione gatimi sic jane:
Gatim ne Presion
Gatim ne Avull
Kaurdisje
Berja e kosit / kosit te frutave
Zierje per vezet
Sterilizim per tenxheren dhe paisjet e bebeve
Pjekja e kekut
Skuqje
Slow Cooker
Dhe shume programe te tjera
Perdoret manualisht duke i shtuar dhe ulur minutat ose automatikisht.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere Multicooker LD PRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products