Tenxhere multicooker Sinbo

5,990 L7,990 L (-25%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K133-48

Tenxhere multicooker Sinbo.

Gatuani shpejt reduktoni kohe,kurseni elektricitet me shume presion i gatuar cdo perberes ushqimor.

Gatuan Rizoto/Pilaf, supe, gjelle, mish, peshk etj.
Gatim me avull, ngroh ushqimet dhe e mban gjellen te ngrohte per 24 ore.
Ekran dixhital dhe butona per perdorim te thjeshte.
Kontroll inteligjent i menuse, gatuani cfare te doni vetem nepermjet 1 butoni.
Gatim me presion qe nuk lejon shijet dhe vlerat ushqyese te ikin nga ushqimet qe gatuani.
Gatim i shpejte qe kursen kohe dhe energji elektrike.

Kapaciteti: 5 litra
Fuqia: 900W
Materjali: Celik-Inox

Selektoni kohen e punes dhe nuk ka nevoje te qendroni me te.

Ruan vlerat dhe shijen e ushqimeve. Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte e mbyllur mire ose eshte nen presion, shmangni bllokimin e daljes se ajrit me ushqim,pajisja do te fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit.

Per nje jete te shendetshme!

Be the first to review “Tenxhere multicooker Sinbo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Tenxhere multicooker Sinbo

5,990 L7,990 L (-25%)

Add to Cart