Tenxhere multicooker Super Vitek

5,990 L

Sold By: ShoppingTV

4 in stock

Kodi:K134-2

Produkti Vitek eshte versioni me i ri, me i lire dhe ekonomik i multicookerave.

Gatuani shpejt reduktoni kohe,kurseni elektricitet me shume presion i gatuar cdo perberes ushqimor.

Gatuan Rizoto/Pilaf, supe, gjelle, mish, peshk etj.
🔸Gatim me avull, ngroh ushqimet dhe e mban gjellen te ngrohte per 24 ore.
🔸Ekran dixhital dhe butona per perdorim te thjeshte.
🔸Kontroll inteligjent i menuse, gatuani cfare te doni vetem nepermjet 1 butoni.
🔸Gatim me presion qe nuk lejon shijet dhe vlerat ushqyese te ikin nga ushqimet qe gatuani.
🔸Gatim i shpejte qe kursen kohe dhe energji elektrike.

Kapaciteti: 5 litra
Permasat e gatuesit: 30x30x33 cm
Fuqia: 900W
Materjali: Celik-Inox

Selektoni kohen e punes dhe nuk ka nevoje te qendroni me te. Ruan vlerat dhe shijen e ushqimeve. Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte e mbyllur mire ose eshte nen presion, shmangni bllokimin e daljes se ajrit me ushqim,pajisja do te fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit.

Pajisja tregon 00.00 kur eshte ne gjendje stand by,selektoni funksionin qe ju doni shtypni warm dhe pajisja do te qendroje e ngrohte.

Per nje jete te shendetshme!

 

 

Be the first to review “Tenxhere multicooker Super Vitek”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Tenxhere multicooker Super Vitek

5,990 L

Add to Cart