Termometër dixhital Laica

890 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K156-44

Mat temperaturen me thjeshtesi, ekrani LCD lejon leximin e lehte te temperatures (ne rruge orale, nen krah dhe rektale).
Maja fleksibile lejon nje perdorim me te pershatshem dhe mund te lahet.
Ka sinjal akustik memorizues dhe ruan matjen e fundit.Ka nje kellef qe ruan higjenen dhe integritetin.
Pesha 25 g, mat temperaturen nga 32.0°C deri ne 42.9°C. Permban 1×1.5V batteri alkaline LR/SR-41Nr.

Be the first to review “Termometër dixhital Laica”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore