Përshkrim

Termus per makine me kapacitet 7.5 litra per ngrohje dhe ftohje.

Fuqia: 35 W

Tensioni 12 V

Temperatura e ftohjes deri në 15 ° C

Temperatura maksimale e ngrohjes deri ne 65 ° C

 

Ideal per tu marre me vete ne udhetime.

 

Permasat: 32.5x18x27 cm

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Gezim lala

  Pershendetje isha i interesuar per kete termus

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • Serxhio

   Pershendetje :). Ju lutem per te kryer porosi na kontaktoni ne numrin 0699593545 ose ne rrjetet tona sociale facebook dhe instagram Shoppingtv.al.

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products