Termus ushqimi me 2 kate

890 L1,190 L (-25%)

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: KK-03

Termus me dy kate i cili mban te mbyllur hermetikisht ushqimin tuaj,dhe ne temperaturen fillestare qe i vendosni.

Me te mund te merni me vete:

-gjellen, supen, orizin, sallaten, perimet, embelsirat, kosin, peshkun, frutat e gjithcka keni.

Katet mund te cmontohen edhe vec e vec.

Mbyllet hermetikisht,duke mbrojtur ushqimet nga papastertite e ambjentit.

Permasa e produktit: (mm) Ø146*152(1400ml)

 

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. 01

  by Drita Zeneli

  Mund te shkruani sa jane permasat e termusit, ju lutem?

  • by ShoppingTV

   Pershendetje secili kat ze 700 ml

   • by ShoppingTV

    Pershendetje Znj Drita
    Ju lutem mund te na lini nje numer cel ?

  • by ShoppingTV

   Permasat e termusit gjeresi: 16.5 cm gjatesi 15 cm

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Termus ushqimi me 2 kate

Termus ushqimi me 2 kate

890 L1,190 L (-25%)