Përshkrim

Termus me dy kate i cili mban te mbyllur hermetikisht ushqimin tuaj,dhe ne temperaturen fillestare qe i vendosni.

Me te mund te merni me vete:

-gjellen, supen, orizin, sallaten, perimet, embelsirat, kosin, peshkun, frutat e gjithcka keni.

Katet mund te cmontohen edhe vec e vec.

Mbyllet hermetikisht,duke mbrojtur ushqimet nga papastertite e ambjentit.

 

5.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Drita Zeneli

  Mund te shkruani sa jane permasat e termusit, ju lutem?

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • ShoppingTV

   Pershendetje secili kat ze 700 ml

   Helpful (0) Unhelpful (0)
   • ShoppingTV

    Pershendetje Znj Drita
    Ju lutem mund te na lini nje numer cel ?

    Helpful (0) Unhelpful (0)
  • ShoppingTV

   Permasat e termusit gjeresi: 16.5 cm gjatesi 15 cm

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products