Tesi i D’Erbervileve – Thomas Hardy (Klasiket Boterore)

1,000 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LB-58

Nr faqesh: 507
Perktheu: Bujar Doko
Viti i botimit: 2017

Categories: ,

Pershkrimi

Tesi i DErbervilëve është libri më i vlerësuar dhe më i famshëm i shkrimtarit anglez Tomas Hardi. Personazhet udhëhiqen nga forca e temperamentit të tyre, paguajnë gabimet që kanë bërë dhe fati i mposht ata. Romani mbetet një lëndë e gjallë e magjishme e shpirtit fërgëllues në shtegtimet e veta mbikohore, në kërkim ndoshta të një parajse, përfundimisht të humbur…

Reviews (0)

Be the first to review “Tesi i D’Erbervileve – Thomas Hardy (Klasiket Boterore)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.