Përshkrim

Tharese praktike per floke me teknologji  jonizuese dhe shpejetsi te  ndryshme per stilime profesionale.

Marka: Babyliss

Model:D302E

  • Fuqia: 2000 W
  • 3 nivele per rregullimin e shpejtesise
  • me sistem ftohje

 

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tharese flokesh Babyliss D302E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products