10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

THARESE FLOKESH SEVERIN 0163

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K72-3

Tharese mjaft e pershtatshme per tu mar me vete kudo pasi eshte praktike dhe ze shume pak vend.

Fuqia e saj elektrike eshte 1200 W.Disponon funksion mbrojtes jonik.

Perkatesisht ka dy  nivele shpejtesie (1-2) dhe dy nivele te ndryshme te temperatures.

Ajri fiksohet ne koken e thareses qe e ben stilimin e flokut mjaft te lehte

.Permbajtja qeramike e ruan flokun tuaj te pademtuar pas cdo tharje apo stilimi.

Ngjyre e bardhe me te kuqe  e ben thjesht te vecant dhe unike kete tharese.

 

Be the first to review “THARESE FLOKESH SEVERIN 0163”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

THARESE FLOKESH SEVERIN 0163

1,990 L