Përshkrim

Tharese mjaft e pershtatshme per tu mar me vete kudo pasi eshte praktike dhe ze shume pak vend.

Fuqia e saj elektrike eshte 1200 W.Disponon funksion mbrojtes jonik.

Perkatesisht ka dy  nivele shpejtesie (1-2) dhe dy nivele te ndryshme te temperatures.

Ajri fiksohet ne koken e thareses qe e ben stilimin e flokut mjaft te lehte

.Permbajtja qeramike e ruan flokun tuaj te pademtuar pas cdo tharje apo stilimi.

Ngjyre e bardhe me te kuqe  e ben thjesht te vecant dhe unike kete tharese.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “THARESE FLOKESH SEVERIN 0163”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products