Përshkrim

Dimensione: 22.1 x 9.4 x 22.6 cm ; 599 g

Pesha: 880 g

Modeli: 2072972

Fuqia: 2100 W

Me dy nivele shpejtesie dhe 3 nivele per fuqine e ajrit+difuzor me dhembeza te gjate.

Me kabull bishti qe mblidhet pa u ngaterruar si thareset e zakonshme.

https://youtu.be/531NP9EvQd4

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharese flokesh Severin HT 0141”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products