10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Tharese flokesh Sokany RCS-80

2,400 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Tharese profesionale Sokany me opsione tharje 0-1-2

Ne brendesi do te gjeni edhe difuzor.Mund te ndryshoni edhe mbulesen me filter ne pjesen e pasme.

Me tre nivele temperature,2 lloj shpejtesie dhe opsion ftohje.

Me dizajn mjaft modern.

Merni me te miren!

Be the first to review “Tharese flokesh Sokany RCS-80”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Tharese flokesh Sokany RCS-80

2,400 L