10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Tharese flokesh Sokany

1,690 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Tharese flokesh Sokany Model No:SY-3866 Me fuqi 2400 WATT  mjaft e heshtur gjate kohes se ndezjes.

Me tre nivele temperature

Dy nivele shpejtesie

Ac Motor,ne brendesi te saj do te gjeni ekstra dy koka per krehje sipas deshires suaj bashke me dy kreher per krehje normale te flokut dhe kreher me dhembeza te imta per gufim flokesh.

 

Be the first to review “Tharese flokesh Sokany”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

1,690 L