Përshkrim

Tharesja ju garanton stilime flokesh ne menyre profesionale fale teknologjis jonizuese ju do keni dendesi,volum dhe shkelqim ne floket tuaj

Tensioni : 220-250V

Fuqia : 1200W

Thani floket pa i ngaterruar dhe pa i demtuar.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “THARESE FLOKESH VIVAX HD-1206 F .1200 W.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products