10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

THARESE FLOKESH VIVAX HD-1206 F .1200 W.

1,790 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K72-2

Tharesja ju garanton stilime flokesh ne menyre profesionale fale teknologjis jonizuese ju do keni dendesi,volum dhe shkelqim ne floket tuaj

Tensioni : 220-250V

Fuqia : 1200W

Thani floket pa i ngaterruar dhe pa i demtuar.

 

Be the first to review “THARESE FLOKESH VIVAX HD-1206 F .1200 W.”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

THARESE FLOKESH VIVAX HD-1206 F .1200 W.

1,790 L