Përshkrim

Nese doni te mbroni flokun tuaj ju sjellim tharesen me teknologji jonizuese me fuqi  2000 W.

Pesha e vogel dhe fuqia e larte e bejne me unike kete tharese.

Ka dy nivele shpejtesie dhe 3 nivele temperature.

Perfshin nje difuzon dhe nje koncentrator ajri .

Gjatesia e kabullit: 1.8 m

Produkt origjinal.

 

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tharese Flokesh Vivax HD-2003ID”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products