10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Tharese Flokesh Vivax HD-2003ID

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K72-5

Nese doni te mbroni flokun tuaj ju sjellim tharesen me teknologji jonizuese me fuqi  2000 W.

Pesha e vogel dhe fuqia e larte e bejne me unike kete tharese.

Ka dy nivele shpejtesie dhe 3 nivele temperature.

Perfshin nje difuzon dhe nje koncentrator ajri .

Gjatesia e kabullit: 1.8 m

Produkt origjinal.

 

 

 

 

Be the first to review “Tharese Flokesh Vivax HD-2003ID”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Tharese Flokesh Vivax HD-2003ID

2,990 L