Paisje per Tharjen e Frutave Zilan ZLN9645

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K132-32

5 shtresa për lloje të ndryshme të ushqimeve

Termostat te rregullueshme

Tharje me 35 ° С dhe 70 ° C

Lehtë për t’u përdorur dhe per tu pastruar

Fuqia 245 Watt

Be the first to review “Paisje per Tharjen e Frutave Zilan ZLN9645”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.54 4.54 rating from 57 reviews

Menuja kryesore

Paisje per Tharjen e Frutave Zilan ZLN9645

3,990 L

Add to Cart