Tharse rrobash Air O Dry

5,990 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi: kk-254

Pershkrimi

Tharse rrobash Air O Dry

Procesi i tharjes tani eshte me i lehte  duke shmangur rrudhosjen, pluhrat apo kohen e gjate per tu thare rrobat sidomos ne dimer.

Jo vetem per dimer, por edhe per vere sepse Air O Dry ruan ngjyren e rrobave duke i shmangur rrezet e djellit dhe ne kete menyre rrisni jetegjatesine e rrobave.

Efekti i sterelizimit: Temperatura e brendshme arrine deri ne 70 grade, sterilizimin 99.3%

Kapacitet te madhe, madhesi te vogel, peshte te lehte, praktike ne perdorimi dhe kursen hapsiren e ambjentit tuaj.

Jo vetem kaq, por lehtesi edhe ne udhetimi.

Kursen edhe energjine.

Koha e tharjes mund te vendoset automatike ose shpejt per 20 minuta deri ne 60 minuta. Procesi i tharjes me temperature te vazhdueshme eshte i sigurt dhe i besueshem.

Multifunksionale; Gjithashtu eshte e pershtatshme per tharjen e kepuceve, kapeleve sidhe rrobave te ndryshme pavarsishte materialit perfshire ketu edhe lekuren.

Pas tharjes rrobat nuk kane nevoje per hekurosje.

Pas tharjes se ujit koha e tharjes eshte:

 1. Triko,  T-shirt – 20 deri ne 60 minuta
 2. Pantallona  – 50 deri ne 90 minuta
 3. Jeans, xhaketa – 80 deri 120 minuta
 • Materiali: Naljon
 • Ngjyra: Blu
 • Fuqia: 800W
 • Fuqia: 220V / 50HZ
 • Karakteristikat: Ngrohes / tharese / varese rrobash / Sterilizim efikas
 • Madhesia: 50 * 50 * 105cm
 • Madhesia e palosur: 29 * 29 * 7cm
 • Madhesia e paketimit: 30 * 30 * 15cm 1cm = 0.39Inches 
 • Kapaciteti: 5 kg

 

 

 

Reviews (0)

Be the first to review “Tharse rrobash Air O Dry”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

 • Vendor: Serxhio
 • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.