10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Thekese buke First Austria FA-5366

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K85-48

Thekese e dizenjuar posacerisht per kenaqesine tuaj.

Me dy hapesira per te thekur.

Thek pa djegur dhe ngjitur.

Fuqi maximale: 750 W

Provo me te miren nga marka te besueshme boterore !

Be the first to review “Thekese buke First Austria FA-5366”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Thekese buke First Austria FA-5366

Thekese buke First Austria FA-5366

1,990 L