Përshkrim

Tierdecke 2ne1,

  • Cante dhe batanije per kafshe shtepiake.
  • E ngrohte
  • E bute.
  • Material pambuku nga jashte dhe brenda.
  • Mund te lahet ne 30 grade.

Ideal per shetitje, por edhe si batanije qe kafsha juaj te kete nje mini shtepize te ngrohte.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tierdecke 2ne1, Cante + batanije per kafshe shtepiake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products