Tigan per Omlete

1,390 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K86-77

Tigan per omlete.

Super e thjeshte ne perdorim.

Mjafton te hidhni masen e pergatitur nga njera ane e tiganit, kur te mendoni se eshte gatuar mjaftueshem, mbylleni tiganin dhe kthejeni nga ana tjeter per te gatuar dhe anen tjeter te omletes. Pastrohet lehtesisht

Be the first to review “Tigan per Omlete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

1,390 L