10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Tigane cift O.M.S

4,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: Gj -285

Dy tigane ne nje te vetem.

Mund ti cmontoni dhe ti perdorni vecmas.

Nuk ngjisin ndryshe nga tiganet e tjere.

Material graniti dhe diamant i pjekur ne 420 grade celcius.

Ka anesore silikoni te ndjeshme,prekim nepermjet dorezave te cilat kane edhe magnetin qe bashkon dy pjeset.

Rezistent ndaj nxehjes,anti-bakterial.

Ushqimet tuaja do te marin formen dhe shijen e duhur.

Vendosen ne cdo siperfaqje gazi ose vater sobe.

 

Be the first to review “Tigane cift O.M.S”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

4,990 L