10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Tiger cream

1,200 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F- 493

Sepse dhimbjet dhe lendimet duhet te largohen menjeher!

Ky produkt natyral gjen perdorim si per meshkuj ashtu edhe per femra.Eshte nje masazhues shume i mire dhe i menjehershem i dhimbjeve tuaja.

-Aplikoni 3-4 here ne dite,vetem per perdorim te jashtem,permban 40ml krem,keshillohet te ruhet ne temperature ambienti.

Be the first to review “Tiger cream”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu