10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Ton sysh Naked 05

1,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F-550

Merni me vehte tonin e syve Naked 05.

Ne te do te keni ngjyra tejet rezistente,mjaft origjinale te cilat do t’ju japin sharm dhe rreze fytyres suaj.

Shkelqeni ne grimin tuaj.

 

Be the first to review “Ton sysh Naked 05”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

1,500 L