Tost grill slim 1911

4,690 L

Sold By: Serxhio

In stock

K156-39

SKU: K156-39 Categories: , ,

Grilë elektrike jo ngjitëse me pllaka të arratisura për përgatitjen e sanduiçeve, paninove, qenve të nxehtë, hamburgerëve ose broketave të shkëlqyera. Një ndihmë kompakte dhe elegante e kuzhinës.

Fuqia 1000 Watt

Termostat

Vetë-rregullueshme lartësia e pllakës së lartë

Gjatësia e produktit 31.00 cm

Gjerësia e produktit 24,00 cm

Lartësia e produktit 9.00 cm

 

Be the first to review “Tost grill slim 1911”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore