10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Toster First Austria

4,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K85-58

Zgare me pllaka qe nuk ngjisin  te cilat thajne yndyren e ushqimeve.

Hapet deri ne 180 grade.

Dizajni  i saj automatik ju lejon te piqni toste,mish,ose vakte te vogla ne sasi te ndryshme.

Indikator drite per fuqine dhe gjendjen e gatshme te fillimit te pjekjes.

Material qeramik

230V  50Hz   2000W

Be the first to review “Toster First Austria”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

4,500 L