Përshkrim

Berese0 biskotash DSP.

Shumë më praktike dhe lehtesi në përgatitjen e biskotave dhe në zgjedhjen e formave.

Tosteri DSP me një kapacitet prej 20 formave te ndryshme.

Në pak minuta ju do te keni biskota.

Është super e shpejtë dhe praktike për të lëvizur.

Vetëm përgatiteni brumin, vendoseni në format e tosterit dhe gjithcka gati.

Emri i markës: DSP

Modeli: KC1105

Tensioni: 220V- 50Hz

Fuqia: 1400W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Toster Biskotash DSP KC1105”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products