Përshkrim

Ju mund të përgatisni sanduiç, shpejtë dhe e shijshem

Tregues LED ne momentin qe tosteri eshte gati

Fuqia: 750 W

2 Tregues LED jeshile / kuqe

Sipërfaqja: jo-ngjitese

Me termostat

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Toster Zilan ZLN8136”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products